25 Říj
2013
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jablko roku

Jablko roku

Ve dnech 16. – 23. října se konala tradiční výstava a soutěž o nejkrásnější a nejsympatičtější jablko. V letošním roce byly vypsány dvě kategorie: jablka z domácí produkce a jablka zakoupená. V soutěži se sešlo na padesát kusů ovoce, takže bylo z čeho vybírat. Zúčastnit se mohli nejen žáci, ale i pedagogové, rodiče a příznivci naší školy.

Strategické umístění vystavených plodů ve vstupní hale budovy zajistilo vysoký počet hlasujících. V kategorii zakoupených jablek získali ocenění Dan, Tomáš a Martin, v kategorii jablek z domácí produkce potom Tomáš, Jakub a Jan.

Poděkování ale patří všem, kteří se na přehlídce podíleli. Na jablkách si děti samozřejmě pochutnaly a školou zavoněl i báječný jablečný závin.

Comments are closed.