18 Říj
2013
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zelený strom

Zelený strom

17. 10. 2013 jsme na školní zahradě vyhlásili celoroční ekologickou soutěž „Zelený strom“. Po celý rok budou žáci v mnoha ekologických aktivitách, za které jim budou přidělovány body. Na konci školního roku bude vyhlášena nejúspěšnější třída.

Společně jsme zasadili „Strom přátelství“, věnovaný kamarádce Supriy z Nepálu. Aby mohla Supria chodit do školy, stát se lékařkou a splnit si tak svůj sen, to není v Nepálu samozřejmostí. Naše občanské sdružení KORÁLKY, proto podporuje její vzdělání pomocí finančního příspěvku, který pomáhají získávat děti, jejich rodiče i přátelé školy sběrem starého papíru.

Při sázení stromu čekalo děti milé překvapení. Sladký poklad a dopis od „Strážce zahrady“ s poděkováním za pěkný vztah k přírodě i kamarádům. Za sladký poklad ve formě perníkových medailí patří velké poděkování paní Procházkové. Její perníkové výrobky nás vždycky potěší.

Comments are closed.