6 Lis
2013
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Netradiční výuka nemusí být pouze v lavicích

Netradiční výuka nemusí být pouze v lavicích

V pátek 1. 11. se uskutečnila přehlídka divadelních kostýmů k pohádce „Bylinková princezna“ s tematickým zaměřením na poznávání bylinek. Herci se postupně představili ve svých rolích publiku a porotě na improvizovaném jevišti. Během dopoledne žáci soutěžili, zpívali, tančili a předváděli naučené divadelní dialogy. Moderátorem celého nádherného tvůrčího dne byla paní učitelka a zároveň režisérka Ivana Baštincová.

Porota, složená z kouzelných bylinek měla opravdu těžké rozhodnout, který z představovaných kostýmů je ten nejhezčí. Velké poděkování za kreativní nápady a tvůrčí zpracování kostýmů patří rodičům. V roli diváků se přehlídky zúčastnili žáci a učitelé celé školy a ocenili potleskem herecké umění svých spolužáků.

Comments are closed.