17 Led
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Divadelní představení pro kamarády ze Zacharu

Divadelní představení pro kamarády ze Zacharu

Po úspěšné prosincové premiéře naši žáci zopakovali dramatickou adaptaci divadelní pohádky „Bylinková princezna“ pro malé diváky ze základní školy Zachar. Vynikající herecký výkon a skvělé individuální vystoupení našich dětí strhlo pozornost obecenstva a bylo oceněno bouřlivým aplausem. Paní učitelka Lenka Blažková za všechny návštěvníky ocenila práci našich žáků, pedagogů a paní režisérky Ivany Baštincové. Poděkovala za pozvání a předala divadelnímu souboru Korálek finanční obnos a sladkosti. Děti se tak mimo jiné učí, že za dobře vykonanou práci jim náleží nejen odměna, ale i pocit uspokojení.

A pro takové chvíle stojí za to hrát.

bp

Comments are closed.