21 Úno
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Školní družina ožila karnevalem

Školní družina ožila karnevalem

Páteční karnevalové odpoledne plné zábavy a překvapení si užily děti i vychovatelky ze školní družiny a školního klubu. Všichni se již dopředu moc těšili a připravovali si masky doma i při aktivitách v družině. Fantazii se meze nekladly a tak byli k vidění nejvíce čarodějové a čarodějky, víly, indiáni, zvířátka, myslivec a další rozmanité pohádkové bytosti. Karnevalové veselí bylo vyplněno tancem a soutěžemi. Děti si vyzkoušely tanec s balonkem i kloboukem nebo rejdění pod lanem. Soutěžilo se v kresbě se zavázanýma očima a v namotávání bonbonů. Zábavná byla i hra s názvem „Nálet ufonů“.

Plno nových zážitků a odměnu v podobě rozzářených dětských očí si pak domů odnesly všechny vychovatelky, které věnovaly svůj čas přípravě i organizaci příjemného odpoledne.

karneval

Comments are closed.