30 Bře
2014
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Svátek poezie

Svátek poezie

Příchod jara jsme na naší škole přivítali recitační soutěží.  Každá třída vyslala své zástupce, aby svým přednesem potěšili obecenstvo a porotu. Možnost předvést se dostali i žáci s narušenou komunikační schopností, kteří ve spolupráci se svými partnery využívali alternativní způsob přednesu s pomocí obrázků nebo kulis. Soutěžilo se ve třech kategoriích podle věku a zařazení do vzdělávacích programů. Milým překvapením bylo vystoupení rodičů nebo sourozenců s našimi žáky, které dodalo dopoledni nový rozměr.

I když se některých účinkujících zmocnila tréma a maličko pozapomněli text, publikum a paní učitelky je dokázaly povzbudit a každý výkon ocenit bouřlivým potleskem. Program byl prokládán hádankami, kvízy a soutěžemi, kdy pod taktovkou paní učitelky Evy Vrtaníkové byli žáci aktivně vtaženi do činností i prostřednictvím interaktivní tabule.

Potěšující skutečností byla účast rodinných příslušníků mezi obecenstvem a zástupce rodičů zasedl dokonce i v naší kouzelné porotě. Přestože byl svátek poezie vyhlášen jako soutěž a první tři místa byla oceněna, poděkování a obdiv patří všem zúčastněným!

Svátek poezie Svátek poezie Svátek poezie Svátek poezie Svátek poezie Svátek poezie Svátek poezie Svátek poezie

Comments are closed.