16 Dub
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bylinková princezna v Prusinovicích

Bylinková princezna v Prusinovicích

V neděli 13. dubna zavítal Divadelní soubor Korálek na pozvání paní učitelky Kateřiny Skybové do  Prusinovic. Před očima diváků se v zaplněném sále odehrával veselý příběh o kulatém království, dobrém jídle, čarovných bylinkách a kouzlu lásky. Všichni herci představili svou roli s chutí a radostí. Na jevišti se za tónů půvabných melodií měnily scény kulatého království a královské zahrady s domkem dědy Laskavce a jeho vnučky Bělinky.

Počínající jaro tak prostoupilo prostřednictvím pohádky i na jeviště. Voněla tu louka plného barevného kvítí i bylinky z bylinkové zahrádky. A tak naši herci předali svým divákům poselství o kouzelném vlivu bylinek na zdraví člověka. Závěrem paní starostka poděkovala všem účinkujícím i pedagogům za krásný kulturní zážitek.

P1080088 P1080053
Všichni společně jsme si z Prusinovic odváželi hřejivý pocit a dobrou náladu z úspěšného odpoledne.

Poděkování za příjemné zázemí, za odměny i pohoštění pro naše účinkující i za propagaci naší školy, patří paní učitelce Kateřině Skybové, panu zastupiteli Jaroslavu Koplíkovi a paní starostce Květoslavě Smolkové. Děkujeme obecnímu úřadu za bezplatný pronájem sálu i za proplacení autobusové dopravy. Výtěžek z vystoupení (dobrovolné vstupné) činil 3646 Kč a bude věnován na aktuální dovybavení Divadelního souboru Korálek.

Děkuji všem zúčastněným, pedagogům, rodičům, žákům, za společně strávené nedělní odpoledne s pohádkou…
Ivana Baštincová

Comments are closed.