17 Dub
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Moje kořeny aneb „Kam patřím“

Moje kořeny aneb „Kam patřím“

14. dubna se již po patnácté stala Knihovna Kroměřížska místem setkání žáků, pedagogů, rodičů i přátel naší školy. Vernisáži jsme zahájili výstavu výtvarných a literárních prací žáků školy s poetickým názvem „Moje kořeny aneb Kam patřím“. Práci všech tříd spojoval společný symbol – STROM. Děti jeho prostřednictvím různými způsoby vyjadřovaly, odkud pocházíme, kam patříme, kde máme svoje kořeny. Na téma nezastupitelnosti rodiny bylo zaměřeno i úvodní slovo ředitelky školy. Následující hudební vystoupení dětí s bubny, chřestítky a dalšími netradičními nástroji strhlo celý sál k bouřlivému potlesku. Zástupkyně ředitelky školy potom poděkovala všem, kteří se významně podíleli na přípravě celé doprovodné prodejní výstavy velikonočních výrobků. Bez aktivního přístupu a mnoha hodin intenzivní práce rodičů a pedagogů při tvořivých dílnách ve škole i doma by se celá akce určitě uskutečnit nemohla. Po ukončení oficiální části vernisáže měli všichni zúčastnění možnost prohlédnout si výstavu  výtvarných prací, přečíst zajímavé postřehy i pořídit si milou drobnost na jarní stůl. Zásluhou maminek nechybělo ani bohaté občerstvení.

Výstava knihovna 042 Výstava knihovna 045

Celá akce se vydařila. Výtěžek z prodejní výstavy je jako vždy věnován Občanskému sdružení Korálky.

Výstava knihovna 026 Výstava knihovna 019

Děkujeme všem rodičům i zaměstnancům školy za významný podíl na přípravě akce a všem přejeme klidné a požehnané Velikonoce.

Comments are closed.