25 Kvě
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Abilympiáda Praha 2014

Abilympiáda Praha 2014

Abilympiáda 2014

V pátek 16. května se delegace naší školy vypravila na cestu do Prahy. Již po třinácté vyjelo 6 žáků a 2 učitelky reprezentovat naše zařízení na Abilympiádu 2014.

Samotná soutěž probíhala v sobotu 17. května, ale pátek jsme věnovali prohlídce pamětihodností hlavního města. Letos nás doprovázelo chladné počasí, ke kterému se ještě přidal studený déšť. To však neodradilo otužilou skupinku, aby nenavštívila známá místa v Praze – Karlův most, Staroměstské a Václavské náměstí, Vyšehrad. Zážitkem byla samozřejmě jízda metrem a párek XXL na Václavském náměstí.

Sobota patřila už klání v dovednostech – skládání puzzlí, Lega, malování, cukrářství. To jsou totiž disciplíny, které jsme letos obsadili našimi „želízky“ 🙂

A jak to dopadlo? Výborně! Každý si odvážel domů skvělé zážitky, dárečky a samozřejmě odměny, protože všichni zúčastnění byli vítězové!

Velké poděkování za reprezentaci patří : Marku Bílkovi, Františku Němečkovi, Lukáši Stavinohovi, Janu Frgalovi, Tomáši Jiřímu Janíkovi a Martinu Karkusovi, který získal 2. místo v Legu.

Martine, blahopřejeme!