27 Čvn
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Biskupští manové

Biskupští manové

Zásluhou paní Hozové se mohly všechny děti z naší školy zúčastnit komentované prohlídky města Kroměříže, kterou pro nás v historických kostýmech připravili členové skupiny Biskupští manové. Dva pondělky za sebou nám věnovali svůj čas a poutavým vyprávěním vtáhli děti do doby dávno minulé. Tehdy na Velkém náměstí probíhaly trhy, řemeslníci se sdružovali do cechů, město strážili vojáci mušketýři a ženy chodily oblečené do krásných dlouhých šatů. S doprovodem Biskupských manů jsme si prošli celé historické jádro Kroměříže. Děti si tak prakticky doplnily své znalosti o našem městě získané v hodinách vlastivědy a dějepisu. Celé dopoledne bylo velmi zajímavé a dětem se moc líbilo. Mnohokrát děkujeme!

Biskupští Manové Biskupští Manové Biskupští Manové Biskupští Manové

Comments are closed.