26 Čvn
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kouzelná zahrada 20.6.2014

Kouzelná zahrada 20.6.2014

Školní rok utekl jak voda a nastalo loučení nejen se školou, ale i se školní družinou. A jak jinak se rozloučit, než pohádkově, v kouzelném prostředí Podzámecké zahrady. Na děti zde čekaly známé i méně známé postavičky, u kterých museli všichni splnit dané úkoly. První zastávka byla u parádivé Minnie Mouse, které děti pomáhaly s výběrem správného oblečení. Na další stanoviště všichni přicházeli s mírnými obavami. Čekala je zde totiž všemocná čarodějnice, která děti zasvětila do správného létání na koštěti. U kocoura Mikeše děti poznávaly jeho kamarády ze dvorku a skládaly obrázky zvířátek. Opodál stojícímu mušketýrovi prokázali svoji odvahu ve vzájemném souboji – házením kroužků na jeho kord. Pod starou vrbou již děti netrpělivě očekával vodník Česílko. Tomu děti pomohly udičkou nachytat zatoulané rybičky z rybníka. V závěru děti uvítal veselý klaun, který měl připraveny cirkusové kousky – žonglování a přenášení malých míčků na pálce. Všechny děti plnily úkoly s velkou chutí a nadšením. Za každý splněný úkol obdržely obrázek, který na konci Kouzelné zahrady předložily a dostaly zasloužené krásné odměny. Akce v Podzámecké zahradě se zdařila a byla pěknou tečkou za uplynulým školním rokem ve školní družině.

Kouzelná zahrada 2014

Comments are closed.