26 Čvn
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požární ochrana očima dětí

Požární ochrana očima dětí

Stalo se již tradicí, že se děti ze školní družiny pravidelně zapojují do výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí“, kterou každoročně vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. I v letošním roce děti ve svých výkresech ukázaly, jak vidí svým pohledem práci hasičů a záchranářů, a také co je nejvíc zajímá na požární ochraně. Vyhodnocení této soutěže bylo tentokrát netradiční a uskutečnilo se na naší škole ve středu 11. června. Ceny za nejlepší práce předali dětem zástupci Okresního sboru hasičů ČMS. První místo získal Martin Karkus, který se zapojuje do této soutěže opakovaně a sklízí přední místa. O druhé místo se podělili Romana Pešáková s Filipem Takáčem a zasloužené třetí místo patří Dominiku Hálovi.

Požární ochrana očima dětí 2014 Požární ochrana očima dětí 2014 Požární ochrana očima dětí 2014 Požární ochrana očima dětí 2014

Všem oceněným blahopřejeme!

Comments are closed.