26 Čvn
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Škola v přírodě, Loučka, 26.5.-30.5.2014

Škola v přírodě, Loučka, 26.5.-30.5.2014

Poslední květnový týden jsme se nemohli dočkat odjezdu na školu v přírodě. Velmi jsme se těšili na pobyt v krásném prostředí obce Loučka v blízkosti města Litovel. Tam nás již dobře znají a vždy se tu cítíme jako doma. Tématem letošního týdenního pobytu bylo poznávání povolání aneb „Ten dělá to a ten zas tohle“. Paní učitelky pro nás připravily bohatý program, plný soutěží, hádanek, písniček a sportovních aktivit. Tajemný pošťák Tom nám do Loučky přinesl dopis s informacemi, kde máme hledat indicie k plnění jednotlivých úkolů. Po jejich rozluštění jsme se seznámili s prací malíře, zahradníka, hasiče a zvěrolékaře. Tato povolání nás pak provázela jednotlivými dny celého týdne. Většinu času jsme trávili na sluníčku, při vycházkách do přírody, při sportovním klání i při výtvarných činnostech. Večery zpestřila diskotéka, pěvecká soutěž, posezení u táboráku, stezka odvahy a karneval. Všichni statečně zvládli odloučení od maminek. Jako upomínku si děti přivezly vlastnoručně malovaný hrníček. Týden utekl neuvěřitelně rychle, byl moc fajn.

Tak zase za rok na škole v přírodě. AHOJ!!!

Comments are closed.