26 Čvn
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Školní olympiáda 2014

Školní olympiáda 2014

19. června ožila školní zahrada sportem.  Úvodní ceremoniál školní olympiády byl zahájen hymnou a připomenutím pravidel fair play. Poté se všechny třídy pustily do sportovního klání. Pro děti bylo připraveno sedm sportovních disciplín, které dokonale prověřily jejich všestrannost i kolektivního ducha. Každý účastník se za hlasitého povzbuzování svých kamarádů a pedagogů, snažil podat co nejlepší výkon. Po sečtení tabulkových výsledků byli oceněni tři nejúspěšnější sportovci z jednotlivých tříd. Za svůj výkon obdrželi diplomy a drobné věcné ceny. Všichni účastníci pak dostali sladkosti, které na akci věnovali naší věrní přátelé z prodejny Billa. Tímto jim mnohokrát děkujeme. Sportu zdar!

Školní olympiáda 2014 Školní olympiáda 2014 Školní olympiáda 2014 Školní olympiáda 2014

Comments are closed.