27 Čvn
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavíme 10 let divadelního souboru Korálek

Slavíme 10 let divadelního souboru Korálek

Nadcházející konec školního roku jsme oslavili již 10. výročí působení divadelního souboru Korálek. Dopoledne bylo věnováno průřezu divadelní tvorby našich žáků. Díky prezentaci na interaktivní tabuli jsme zavzpomínali na jednotlivá představení a herecké výkony dětí. Prostřednictvím fotografií jsme mohli pozorovat, jak čas letí a jak jsme se všichni změnili a vyspěli. Pomocí hádanek a písniček jsme se vrátili do let minulých a připomněli si, ve kterých rolích malí herci zazářily. Tak jako každým rokem byl i letos vyhlášen Skokan roku. Tím je herec, který na sobě v letošní sezóně nejvíce zapracoval a dosáhl největšího posunu. Ocenění získala dvě děvčata – Markétka Topičová a Veronika Daňhelová. Poté následovalo slavnostní pasování a vyřazení vycházejících žáků – Barbory Vavrušové, Jitky Čechákové a Lukáše Daňka. Ke každé správné narozeninové oslavě patří překvapení. To pro nás připravila paní Štěrbová, která nám přinesla krásný, velký dort. Na tom jsme si na závěr pochutnali a zakončili tak dopoledne sladkou tečkou. Paní Štěrbové mnohokrát děkujeme a našim absolventům přejeme do dalšího života hodně štěstí a na nové škole spoustu studijních úspěchů!

Divadlo 2014 065 Divadlo 2014 033 Divadlo 2014 066

Comments are closed.