26 Zář
2014
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Květná zahrada v novém kabátě

Květná zahrada v novém kabátě

V pondělí 15. září jsme se s žáky naší školy zúčastnili zážitkově orientovaného programu v nově zrekonstruované Květné zahradě. Akci pořádal Národní památkový ústav ve spolupráci s Czech National Trust. Pro snadnější seznámení s novinkami v zahradě na nás v kolonádě čekala zábavná stanoviště s hudebními, pohybovými a výtvarnými aktivitami.

Zapojili jsme se při nácviku jednoduchého historického tance, házeli balonkem, ochutnávali marmelády a bylinkové šťávy, seznámili se s hudebními nástroji, zahráli si kuželky, pískali na keramické ptáčky i tiskly razítka. Současně jsme si mohli prohlédnout obnovené Jahodové kopečky, Králičí kopeček, Ptáčnici, Pstruží rybníky i Holandskou zahradu. Pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení v podobě sušenek, ovoce a limonády.

Děkujeme pořadatelům za perfektně připravenou akci. Moc se nám u vás líbilo!

Comments are closed.