7 Pro
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Adventní setkání

Adventní setkání

Jako v ledovém království si mohli letos připadat návštěvníci vánočního jarmarku, který byl tradiční součástí adventního Dne otevřených dveří. Paní „Zima“ nás překvapila nadílkou ledu, díky kterému bohužel do školy nedocestovala spousta žáků a jejich rodičů. Ale i přes nepřízeň počasí na všechny příchozí dýchla hřejivá atmosféra nadcházejících svátečních dní. Den otevřených dveří byl příležitostí nejen pro milá setkání, ale i možností seznámení se s mimořádnými lidmi, bez kterých by odborná forma vzdělávání žáků speciální školy nebyla možná. Hosté si mohli nakoupit i vánočních drobností, které pro příchozí s láskou připravily rodiny dětí a pedagogové školy. Výtěžek z akce je věnován OS Korálky.

Comments are closed.