7 Pro
2014
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem K Vánocům patří stromeček

K Vánocům patří stromeček

S příchodem Adventu přichází i neodmyslitelné povídání o symbolech Vánoc a dodržování tradičních zvyků. Povídání s tímto tématem mají naší žáci školy nejraději. Leccos už ví, znají, ale přesto sedí a tiše poslouchají nebo sami radostně povídají.

K Vánocům patří stromeček. Ten letos první jsme zdobili ve středu 3. prosince na výstavišti Floria v Kroměříži. Jde o již tradiční přehlídku vánočních stromečků, které připravují žáci základních škol a děti škol mateřských.

V letošním roce zdobili stromeček žáci třídy VI. ZŠ. Na strom zavěsili keramické zvonečky, anděly a červené hvězdy a mašle. Slavnostní atmosféru stromečku doplnili slámovými řetězy, které sami navázali.

Tak tedy poklidné a kouzelné letošní svátky vánoční Vám všem!

Comments are closed.