Den otevřených dveří 2015

V neděli jsme zapálili první svíci na adventním věnci, jedno z nejkrásnějších období v roce začalo. Advent jsme zahájili dnem otevřených dveří, který byl obohacen o tradiční prodejní výstavu vánočních dekorací. Škola se otevřela všem návštěvníkům nejen z řad rodičů a příbuzných žáků současných i budoucích, ale i každému, kdo projevil zájem poznat vše o vzdělávání dětí a žáků se zdravotním postižením. Hosté si mohli prohlédnout všechny školní prostory, ocenit práci našich žáků a pedagogů při výzdobě školy, ale i posedět a popovídat si u šálku čaje nebo kávy při neformálním setkání s pedagogy. Většina návštěvníků také využila i možnost zakoupit si milou drobnost z nabídky našeho vánočního jarmarku. Výtěžek z prodeje byl věnován do spolku KORÁLKY Kroměříž z. s. a použit ve prospěch žáků naší školy. Velké poděkování patří všem rodičům a pedagogům, kteří se na přípravě celé akce podíleli, ať už při společných setkáních v tvořivých dílnách ve škole nebo doma.

Přejeme všem, aby adventní čas prožili v pohodě a s vědomím hodnot, které jsou pro náš život opravdu důležité!