Školní družina rozdávala radost

V pátek 18. prosince se děti vypravily za klienty Domova pro seniory u Moravy, aby je v předvánočním čase potěšily svým vystoupením. Připravily si pásmo známých i méně známých vánočních koled, doplněných hrou na  flétnu. Hned první tóny děti zbavily ostychu a přihlížejícím babičkám a dědečkům vykouzlily úsměv na tváři. Uvědomili jsme si, jak je důležité rozdávat kolem sebe radost i pohodu, a že vlídným slovem a pěknou písničkou můžeme někomu rozzářit celý den. Vystoupení se vydařilo a všichni byli odměněni sladkostmi a velkým potleskem. V závěru se děti rozběhly za klienty a obdarovaly je vlastnoručně vyrobenými přáníčky.

Společně strávený kousek odpoledne jsme si všichni užili a doufáme, že ze vzájemného rozdávání radosti uděláme tradici.