14 Kvě
2016
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dárek pro maminky

Dárek pro maminky

Na sluncem zalité zahradě se sešly maminky, babičky, tety i pratety, aby se potěšily dárkem, který si pro ně děti připravily při příležitosti oslav Dne matek.

Nejmladší děti z mateřské školy a přípravky zahájily zahradní slavnost tanečním vystoupení v rytmu zumby. Následovala další tanečně pohybová vystoupení jednotlivých tříd, zastoupená celou škálou hudebních směrů, od folklóru až k hudbě vážné. Nechyběli ani flétnisti, navštěvující školní kroužek hry na flétnu. Finále svátečního dopoledne vyvrcholilo komponovaným hudebně dramatickým představením. Skladba P. I. Čajkovského citlivě dokreslila příběh labutě, zasvěcující své mládě do radostí i nástrah běžného života. „Labutí pohlazení“ skutečně pohladilo a potěšilo každou maminku. Krásná, vlastnoručně vyrobená přáníčka, předaná na závěr vystoupení, byla milou tečkou za společně prožitým setkáním.

Comments are closed.