Abilympiáda 2016 byla opět úspěšná!

V pátek 13. května jsme vyjeli na tradiční cestu do Prahy. Jedná se o patnáctiletou tradici. Každým rokem v tuto dobu navštěvujeme s vybranými žáky naší školy matičku Prahu, abychom reprezentovali školu na Abilympiádě.

Pátek věnujeme prohlídce pamětihodností Prahy. Děti se projedou metrem, lanovkou na Petřín, shlédnou Pražský hrad, Karlův most a poslední zastávka je na Václavském náměstí, kde si opět s tradicí pošmákneme na párku XXL. 🙂 Večerní procházkou na Vyšehrad zakončíme páteční den.

Sobotní ráno je pro mnohé žáky ránem s malou dávkou nervozity, protože se připravují na svoji disciplínu.

V letošním roce jsme obsadili tyto disciplíny – puzzle, malování a keramiku. A jak to všechno úsilí dětí dopadlo?

1. místo: Veronika Blešová – puzzle ml. kategorie
3. místo: Lukáš Stavinoha – puzzle st. kategorie

účast:

• Martin Hotař – malování st. kategorie
  • Jan Frgala – malování st. kategorie
  • Veronika Nášelová – malování ml. kategorie
  • Tomáš Kristek – keramika st. kategorie

Všem reprezentantům patří velké poděkování!

Poděkování patří i spolku Korálky, který zabezpečoval dopravu dětí a pedagogického doprovodu na akci.