19 Čvn
2016
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co se děje v korunách stromů

Co se děje v korunách stromů

Vyhodnotit výsledky celoročního environmentálního projektu „Co se děje v korunách stromů“ nebylo vůbec jednoduché. Během celého školního roku se všichni žáci věnovali ekologickým aktivitám i ochraně životního prostředí. Sbírali plastové vršky, starý papír i přírodniny. Učili se šetřit energiemi, vodou, třídili odpad. Těm nejaktivnějším koordinátorka EVVO, paní učitelka Jedličková, poděkovala oceněním a drobnými věcnými cenami. Žáci si mohli ověřit své znalosti rostlin, keřů i stromů. Věříme, se setí semen bylinek, pozorování růstu rostlin v truhlících, vysazení sazenic na záhon do zahrady i využití listů a stonků bylin při vaření, přispělo k rozšíření dovedností a zájmu dětí o zdravý životní styl.

Comments are closed.