19 Čvn
2016
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pohádkový den dětí

Pohádkový den dětí

Velmi pěkné odpoledne připravili pro své děti rodiče našich žáků. Školní zahrada se proměnila v pohádkovou zem se spoustou krásných pohádkových postaviček. Děti si mohly u vodníka a zlaté rybky vyzkoušet svoji obratnost při lovení rybek, slalom s míčkem mezi kužely zvládaly pod ochranou  Bílé paní, střelbu z kuše na cíl se statečným rytířem a zdolat rekord při vyfouknutí co největší bubliny u Šmoulinky. Na navlékání kroužků na trn a zvládnutí obratnosti při nesení lžíce s předmětem zase dohlížela dvojice veselých klaunů. Děti si spolu s pohádkovými bytostmi také zatančily a zazpívaly známé písničky. Všichni účastníci získali nejen věcné odměny za svoji šikovnost, ale také sladkou zmrzlinu z krámku od Flinstounů. Vedení školy děkuje všem rodičům za jejich kreativitu, nápaditost a obětavost při organizování pohádkového dne. Byli jste báječní.

Zuzana Vaculovičová, předsedkyně školské rady

Comments are closed.