26 Čvn
2016
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Preventivní program Hasík

Preventivní program Hasík

V pondělí 20. června k nám přišla vzácná návštěva. Přivítali jsme mezi sebou dráčka Hasíka spolu se dvěma průvodci z Hasičské záchranné služby, pana a paní Krylovi. Představili nám profesi hasičů a přiblížili žákům situace, kdy se s hasiči můžeme setkat. Ať už je to při požáru, nehodě nebo záchraně zvířat, víme, že se na hasiče můžeme vždy s důvěrou obrátit.

Žáci si prakticky procvičili, jak se zachovat v situacích, ať už jako svědci nebo jejich přímí účastníci. Důležitou součástí preventivního programu byl nácvik telefonického ohlášení krizové situace. Na závěr setkání pak byli oceněni nejúspěšnější účastníci výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí, Míša Gardavská a Filip Takáč.

Comments are closed.