14 Zář
2016
Posted in: Aktuality
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem … my vám ty medaile dovezeme !

… my vám ty medaile dovezeme !

V pátek 9. září vyjelo 9 žáků a 2 pedagogové na tradiční krajskou olympiádu do Uherského Hradiště. Sportovci natěšení a plni elánu zápolili o nejlepší umístění na stupních vítězů. Konkurence byla veliká, ale motivace a taky trocha štěstí přinesla výsledky. Naši reprezentanti soutěžili ve třech disciplínách: hod míčkem, běh na 60 metrů a skok do dálky.
A jak to všechno dopadlo?
Sportovci získali celkem 19 medailí – 6 zlatých, 7 stříbrných a 6 bronzových.
Jedním slovem – ú ž a s n ý   výkon.
Všem děkujeme za jejich sportovní bojovnost a skvělou reprezentaci. Velké poděkování patří i pedagogům školy, kteří naše sportovce připravují v hodinách tělesné výchovy.
Mgr. Ludmila Kočí

Comments are closed.