Tak už v tom zase lítáme…

Tradičně, každým rokem, připravují učitelé a žáci divadelního souboru Korálek své divadlo. V úterý, 27. září ráno, jsme začali. Při společném činnostním vyučování hledali žáci
po třídě lístečky se svým jménem a rolí, kterou budou hrát. Někdo našel svůj lísteček dříve, někdo později, někdo s vedením a pomocí. V šestičlenných skupinkách žáci postupně zdolávali připravenou křížovku. Úspěšně vyřešená tajenka  nám všem odkryla název letošní pohádky. „Putování za zlatou višní“ je příběh na motivy pohádek o včelích medvídcích. Malí a velcí přebírali svoji roli, pozorně naslouchali, o čem příběh bude. Předkreslená zvířátka z pohádky dostávala pod usilovným vymalováváním autorů svou barevnou podobu.  Třídou zazněly veselé písničky z pohádek.. V závěru společného snažení jsme se na jednu z pohádek také podívali.
Dopoledne se nám všem líbilo. Herci a herečky se již těší, až začneme opět hrát naše divadlo!