Křest auta pro Korálky Kroměříž z.s.

Ve středu 16. listopadu nastala pro všechny dlouho očekávaná chvíle! Členové spolku Korálky Kroměříž,z.s. společně se sponzory a pedagogy Základní školy a Mateřské školy Kroměříž, F. Vančury  pokřtili nové auto Fiat DUCATO. Slavnostnímu odpoledni předcházelo náročné období spojené s obstaráváním finančních prostředků a výběrem vhodného vozidla. Počátečním kapitálem byl finanční zisk z benefiční akce „Kroměříž bez hranic,“na které se naše škola spolupodílela společně s hlavními organizátory Vyšší odbornou školou pedagogickou a sociální a Střední pedagogickou školou Kroměříž. Akci a výtěžek z ní finančně podpořila Nadace Divoké husy. Velkou měrou přispělo finanční částkou i město Kroměříž, Rotary internatinal, město Holešov, město Hulín, TOS Hulín a další stálí sponzoři,  jejíchž pomoci si Korálky Kroměříž, z.s. velmi cení.
Přejeme novému autu spoustu kilometrů bez nehody, spokojené rodiče a jejich děti, které „Korálky“ vozí za vzděláním mezi jejich spolužáky a kamarády do  Základní školy a Mateřské školy Kroměříž, F. Vančury!

Děkujeme!

Mgr. Lenka Fijalíková, předsedkyně Korálky Kroměříž, z.s.