28 Lis
2016
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu

Krásným a milým zastavením se v počínajícím předvánočním období, ve středu 23. listopadu v podvečer, stalo setkání u vánočního stromu před naší školou. Paní ředitelka uvítala příchozí z řad našich dětí a žáků, jejich rodiče, babičky, dědečky, paní učitelky a všechny, kdo si našli čas přijít si prohlédnout zhotovené dětské ozdoby na vánočním stromečku, popovídat si spolu, na chvíli se zastavit a prožít kouzelný okamžik rozzářených dětských očí.  Pohodovou atmosféru dotvářely melodie známých vánočních písniček, napečené dobroty, punč i záře prskavek. Vrcholem podvečera, na který děti čekaly nejvíce, bylo pouštění balonků s dopisy Ježíškovi. Ten jedinečný okamžik, kdy se balonky vznesly do vzduchu a napětí v dětských tvářích vystřídalo nadšení, utkví v srdcích nás, dospělých, ještě dlouhou dobu. Věříme, že všechna přáníčka k Ježíškovi doputovala v pořádku a všem dětem se jejich tajná přání splní.

 

Comments are closed.