10 Led
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoce v naší rodině ve výtvarném pojetí našich žáků

Vánoce v naší rodině ve výtvarném pojetí našich žáků

V prosinci 2016 vyhlásilo Děkanátní centrum pro rodinu Kroměříž výtvarnou soutěž  na téma Vánoce v naší rodině. Žáci pod vedením svých pedagogů ve třídách a vychovatelek ve školní družině pilně malovali a tvořili. Celkem jsme se do soutěže zapojili osmnácti výtvarnými pracemi. V úterý 3. ledna 2017 proběhlo, v sídle Děkanátního centra pro rodinu Kroměříž, vyhlašování výsledků.  Ve 3. kategorii obsadil 3. místo žák 9. ročníku, Martin H. Za své výtvarné pojetí Vánoc obdržel diplom a pěknou knihu. Všechny soutěžní práce jsou vystavené v prostorách centra pro rodinu (za kostelem sv. Mořice) a jsou k vidění do konce ledna po předchozí domluvě.  Děkujeme všem zapojeným žákům a jejich pedagogům. Všem dětem patří pochvala za reprezentaci školy a Martinu H. velké blahopřání!

Comments are closed.