31 Bře
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kašpárkovo jarní pohádkohraní

Kašpárkovo jarní pohádkohraní

Přišlo jaro a s ním i další maňáskové divadlo, u kterého se pravidelně každý měsíc scházejí děti z mateřské školy a žáci z nižších tříd základní školy speciální.  Březnové setkání bylo zahájeno tradiční Vítací písničkou. Následovala pohádka O červené Karkulce ve veršovaném provedení s maňásky a po ní červená Karkulka vyprávěná podle krásných obrázků. Mezi pohádkami jsme zpívali lidové jarní písničky a hádali, co za zvířátko paní asistentka Maruška nakreslila. Míša uhádl – bylo to kuřátko! Zábavné dopoledne jsme zakončili pohádkou O nezbedných kůzlátkách. Rozloučili jsme se  písničkou:  Ahoj děti, příště se zas uvidíme, ahoj děti, mějte krásný den…
A my se již těšíme na další dubnové divadélko! Krásné jaro s pohádkou!

 

Comments are closed.