26 Bře
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úspěchy našich žáků v recitaci

Úspěchy našich žáků v recitaci

Ve středu 22. března proběhlo v Domě kultury v Kroměříži okresní kolo recitační soutěže Svátek poezie. V konkurenci 116 účastníků z kroměřížských a regionálních základních škol a nižších tříd gymnázií, měla svá želízka v ohni i naše škola. Velkým úspěchem je umístění žákyně Terezy Hladíkové z 10. ročníku základní školy speciální. Svým excelentním výkonem, recitací  básně Vítězslava Nezvala, oslovila porotu a zaslouženě se umístila na krásném druhém místě. Postoupila tak do krajského kola, které se uskuteční v Uherském Hradišti. I ostatní recitátoři, Martin Hotař a Milan Derka, zaujali porotu svým přednesem a osobitým projevem. Skvělé výsledky našich žáků svědčí o vysoké úrovni literárně-dramatické výchovy na naší škole. Ještě jednou blahopřejeme!

Comments are closed.