9 Dub
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Noc s Andersenem 2017

Noc s Andersenem 2017

Účast na Noci s Andersenem je pro žáky vždycky velkou motivací. Večer se totiž škola zcela promění a nabídne nocležníkům spoustu dobrodružství a zábavy. Nejinak tomu bylo i při letošním 17. ročníku, s veselou partou Čtyřlístek. Sportovec Pinďa připravil na školní zahradě pro všechny závodní disciplíny. Kamarádka Fifinka si pozvala na pomoc přítelkyně Katku a Karolínu, které dětem na přání malovaly na obličej obrázky oblíbených postaviček či zvířátek. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli zapálit oheň a opéct letošní první špekáčky. Při koukání do plamínků jsme si zazpívali a vymýšleli „čtyřlístkové“ příběhy. Poté jsme se přesunuli do budovy a pokračovali v programu s prasátkem Bobíkem. Ten si pro děti připravil gurmánskou restauraci s ochutnávkami dobrot. S šikulou Myšpulínem si pak děti vyrobily přívěšky na krk ve tvaru čtyřlístku a také krásnou papírovou kytku. Čas pokročil. Všichni se uložili ke spánku a následovalo poslední večerní překvapení. Pohádku na dobrou noc dětem přišel přečíst skutečný živý pejsek – Fifinka. Plni zážitků, nemohli nocležníci dlouho usnout, ale nakonec přece jen vše utichlo a v noci, kdy přebíral vládu měsíc duben, se všem zdály ty nejhezčí sny.
        

Mgr. Julie Zrnová

Comments are closed.