29 Dub
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O dvanácti měsíčkách pod taktovkou zájmové umělecké školy aneb Netradiční zážitek třídy I.

O dvanácti měsíčkách pod taktovkou zájmové umělecké školy aneb Netradiční zážitek třídy I.

V úterý 25. dubna prožila třída I. netradiční dopoledne v kině Nadsklepí v Kroměříži. Žáci a paní učitelky se stali součástí obecenstva výchovného koncertu, s názvem „ZUŠKA se představuje“. Hudebníci postupně představili své nástroje. Zaposlouchali jsme se do tónů flétny, klavíru, houslí, lesního rohu a hlasů pěveckého sboru. Následovala hudební operetka pro malé i velké, O dvanácti měsíčkách, která je stále pro všechny pohlazením po duši. Scénické provedení, v podání žáků dramatického oboru ZUŠ Kroměříž, bylo opravdu vydařené. Působivé melodie, dobře zahraný příběh a celková atmosféra vystoupení zaujaly každého diváka. Hudebníci i herci, ač stále ještě školáci, podali skvělý výkon, který jsme odměnili velkým potleskem. Při zpáteční cestě do školy jsme si prozpěvovali melodie z písniček z pera skladatele J. Uhlíře a textaře Z. Svěráka. A z tváří našich žáků vyzařovala spokojenost a pohoda.

Comments are closed.