19 Dub
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Veď mě dál, cesto má…

Veď mě dál, cesto má…

Ve středu 12. dubna mohli návštěvníci Domu kultury v Kroměříži shlédnout výstavu výtvarných a literárních prací dětí a žáků naší školy. Motto výstavy „Veď mě dál, cesto má…“, vychází z pětiletého environmentálního a minimálního preventivního programu školy, který v letošním roce odstartoval.       V prostorách foyer přivítala ředitelka školy Ludmila Kočí všechny přítomné a poděkovala rodičům a všem pedagogům školy včetně pedagogů speciálně pedagogického centra za náročnou přípravu celé akce. Následovalo krásné vystoupení žáků z muzikoterapie, které roztančilo celý sál. Nechyběl ani bohatý předvelikonoční raut, na kterém se podíleli rodiče dětí a žáků. Během celého dopoledne probíhal prodejní jarmark s jarní a velikonoční tematikou. Návštěvníci se zastavili v prodejním koutku s jarními dekoračními výrobky a odnášeli si kouzelné drobnosti pro potěšení z dílny pedagogů, žáků a rodičů. Výtěžek z prodejní výstavy bude předán Spolku Korálky Kroměříž ,z.s..
Cesta jistoty, bezpečí a lásky nás provází životem a je základním kamenem pro utváření a posilování sebe sama, pro poznávání barevností světa a vztahů v něm…
Výstavu v Domě kultury si můžete prohlédnout do 28. dubna.

Comments are closed.