8 Kvě
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dobrodružství kapky vody aneb vystoupení žáků ve Valašských Kloboukách

Dobrodružství kapky vody aneb vystoupení žáků ve Valašských Kloboukách

První květnové čtvrteční ráno slibovalo pěkné počasí a pro skupinu šesti žáčků a dvou paní učitelek i výlet do Valašských Klobouk. Cílem cesty se stal Dětský domov, Základní škola praktická a Základní škola speciální Smolina, která pořádala XVI. ročník Přehlídky zájmové umělecké činnosti Základních škol praktických a Základních škol speciálních. Naše skupinka malých herců předvedla literárně dramatické vystoupení s prvky muzikoterapie o cestování kapky vody a její důležitosti pro život všech živých organismů. Žáci úspěšně reprezentovali poprvé na této přehlídce naši školu a v konkurenci tanečních a pěveckých souborů si vedli výborně. Počáteční nejistota a snad i špetka strachu byla při prvních slovech a pohybech zažehnána a naše kapičky docestovaly přes déšť, mráz, sněhové vločky až po naplněné džbánky vody k závěru. Odměnou jim byl Diplom a balíček sladkých dobrot.
Cestou k domovu nás provázely sluneční paprsky, štěbetající pusiny a spokojené dětské tváře.
Děkujeme panu řidiči Alešovi Spolku Korálky Kroměříž, z. s. za bezpečné cestování a šťastný návrat do školy.

Mgr. Ivana Baštincová

Comments are closed.