15 Kvě
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Evelínko, nemlaskej aneb Etiketa stolování

Evelínko, nemlaskej aneb Etiketa stolování

V úterý 9. května za našimi dětmi a žáky zavítaly na návštěvu Květuška a Evelínka.  Dvě kamarádky – slepičky, které se vylíhly na jednom dvorku, dokážou spolu žít, kamarádit se, i když jsou obě úplně jiné. Ukázaly dětem, jak je důležité znát pravidla slušného chování. Pořad „Evelínko, nemlaskej“, z repertoáru Divadla Pod čepicí, pod záštitou Elišky Haškové Coolige, byl již podle názvu zaměřen na zásady správného stolování, používání příboru, prostírání stolu. Menší žáci si uvědomili, jak se máme chovat při jídle, co je slušné a co již ne.  Starší žáci si připomněli a zopakovali zásady správného stolování. Teď již všichni víme, že se všichni bez mlaskání u správně prostřeného stolu s chutí najíme!

Comments are closed.