17 Kvě
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ježkova dobrodružství

Ježkova dobrodružství

Herci Divadélka z Olomouce nás navštívili v pátek 12. května s novým představením Ježkova dobrodružství. Poutavý příběh o důvěřivém ježkovi, zlé lišce a síle kamarádství nás přesvědčil o pravdivosti rčení „v nouzi poznáš přítele“. Příběh zaujal nejen svým obsahem, ale zejména provedením. Žáci se zaposlouchali do nových i známých písniček, se zaujetím sledovali taneční ztvárnění ročních období.  A jako v každé správné pohádce nakonec všechno dobře dopadlo. Ježek se naučil opatrnosti, liška se polepšila. To vše díky vzájemné pomoci zvířátek z lesa. Z představení si naši nejmenší odnášeli příjemně prožitý zážitek a žáci starší ponaučení do dalších dní.

Comments are closed.