17 Kvě
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úspěšná výprava do Prahy – Abilympiáda

Úspěšná výprava do Prahy – Abilympiáda

Stalo se již tradicí, že každým rokem v měsíci květnu (již po šestnácté) vyjíždí reprezentace žáků školy do Prahy. Cílem cesty je účast na Abilympiádě v areálu Jedličkova ústavu a škol. Abilympiáda je soutěžní přehlídka dovedností a znalostí, která otevírá úžasné možnosti a prostor pro děti, které mohou ukázat a prokázat své schopnosti, nadání.
Do hlavního města vyjíždíme s dětmi o den dříve, abychom je seznámili s největšími pamětihodnostmi Prahy. Závěrečná večerní procházka po Vyšehradě je takovou pohodovou chvílí, která zakončuje náročný poznávací den. A pak už postýlka a sobotní usměvavé probuzení do soutěžního dne.
Letos, stejně jako roky minulé, jsme byli úspěšnou reprezentací. Na Abilympiádu se letos sjelo 146 účastníků z celé republiky a naši reprezentanti se ničeho nezalekli.
Posuďte sami:
1. místo Veronika Blešová v disciplíně Puzzle
2. místo Roman Mazanec v disciplíně Lego
3. místo Tomáš Kristek v disciplíně Studená kuchyně
Čestné uznání: Veronice Nášelové, Matěji Ramišovi, Martinu Hotařovi.
Všem výše uvedeným žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a ještě jednou blahopřejeme!

Comments are closed.