21 Čvn
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na návštěvě ve škole i ve stáji

Na návštěvě ve škole i ve stáji

Na pozvání paní učitelky Jarmily Marciánové z Tauferovy střední odborné školy veterinární, v Kroměříži jsme se dne 16. června společně vypravili na velkou exkurzi, která slibovala spoustu zážitků se zvířátky. Žáci našich tříd I., III. a VII. společně s pedagogy měli možnost si nejdříve prohlédnout zázemí veterinární školy. Moc se nám líbila nově opravená klubovna nabízející pohodlné posezení i možnost promítání filmů, prohlížení odborných chovatelských knížek i fotografií. Nejvíce nás ale všechny lákala výprava přímo do stájí, v nichž jsme si zblízka prohlédli koně, krávy, ovce i kačeny. Ti odváženější si hodné zvířecí kamarády i pohladili. Nadšení bylo veliké, protože setkání s domácími i hospodářskými zvířátky přineslo spoustu zážitků i úsměvných situací. Už nyní se těšíme na další návštěvu ve této pro nás tak netradiční škole. Moc děkujeme všem ze SOŠ Tauferova Kroměříž za vřelé přijetí, vstřícnost a nám věnovaný čas.
Mgr. Hana Číšecká

Comments are closed.