7 Čvn
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návštěva dopravního hřiště aneb Umím se chovat v dopravním provozu?

Návštěva dopravního hřiště aneb Umím se chovat v dopravním provozu?

Příjemné dopoledne prožili žáci základní školy a základní školy speciální v pátek, 26. května, na dopravním hřišti v Kroměříži. Po teoretickém zopakování pravidel silničního provozu nasedli na kola a koloběžky a získané poznatky prakticky předváděli na cestách v areálu dopravního hřiště. Přínosem pro naše žáky byl kurz první pomoci, kdy si vyzkoušeli obvazování zraněného, fixaci zlomeniny i dýchání z úst do úst. Děkujeme pracovníkům Dopravního hřiště Kroměříž za poskytnuté prostory a profesionální přístup při předávání informací z oblasti dopravní výchovy.

Mgr. Zuzana Vaculovičová

Comments are closed.