24 Čvn
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pohádkový den na školní zahradě

Pohádkový den na školní zahradě

Oslavu Dne dětí připravili pro své děti rodiče našich žáků ve spolupráci s dobrovolníky ze skupiny Kamínek, pod vedením paní Paňákové. Školní zahrada se v úterý, 20. června, proměnila v pohádkovou zemi, jejíž obyvatelé si pro děti nachystali řadu opravdu netradičních úkolů. Svoji obratnost si mohly vyzkoušet např. při lovení rybek u paní hastrmanky, hodu na cíl u pana krále, navlékání kroužků na trn u královny. Celé odpoledne bylo podmalováno hudbou a slunečným počasím. Všichni účastníci získali nejen věcné odměny za svoji šikovnost, ale také sladkou tečku v podobě zmrzliny.

Děkuji všem pořádajícím rodičům a členům skupiny Kamínek z Chropyně za jejich kreativitu, nápaditost a obětavost při organizování pohádkového dne dětí. Byli jste skvělí!

Zuzana Vaculovičová – předsedkyně školské rady

 

Comments are closed.