3 Čvc
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co musí umět cyklista

Co musí umět cyklista

Ve středu 28. 6. 2017 jsme na Dopravním hřišti v Kroměříži uzavřeli naše celoroční vzdělávání v oblasti prevence v dopravě, a to mini soutěží s názvem „Co musí umět cyklista“. Žáci rozdělení do skupin plnili úkoly ve čtyřech zásadních disciplínách. Prokázali svou znalost základů první pomoci, orientaci v dopravních značkách a základních dopravních předpisech. Jízdou zručnosti na kole nebo koloběžce předvedli své dovednosti a ovladatelnost zvoleného dopravního prostředku a vše uzavřeli jízdou podle pravidel v simulovaném prostředí dopravního hřiště. Za svou snahu a prokázané dovednosti si všichni zasloužili diplom a získali průkaz cyklisty.
Mgr. Julie Zrnová

 

Comments are closed.