3 Čvc
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Divadelní soubor Korálek se loučí…

Divadelní soubor Korálek se loučí…

K závěru školního roku neodmyslitelně patří slavnostní ukončení divadelní sezóny. Ta letošní 2016/2017, byla velmi bohatá. Premiéru pohádky Putování za zlatou višní pod taktovkou nového režiséra Mgr. Milana Šandy mohli rodiče shlédnout na Vánoce na Sokolském domě v Kroměříži. Následovala úspěšná repríza při benefiční akci určené seniorům „Kroměříž bez hranic“ na DK v Kroměříži. Výjezdní představení pro širokou veřejnost se letos uskutečnilo na Kulturním středisku v Hulíně. Závěrečné představení pak žáci odehráli opět na DK v Kroměříži, tentokrát v rámci divadelní přehlídky „Pohádková Kroměříž“. Odtud si také celý soubor a někteří jeho členové odnesli ocenění poroty
Divadelní soubor Korálek se sešel 27. června, aby zhodnotil svou činnost za celý rok a režisér souboru pasoval vycházející žáky do řad vysloužilých herců. Absolventi s nostalgií zavzpomínali na své herecké počátky i průběh své herecké kariéry. Nastala chvíle loučení…
Milí herečtí absolventi! Divadlo Vás naučilo mnohému, co v dalším životě můžete využít. Zůstaňte mu věrni! Ať žije divadlo! Ať žijí naši herci!

Comments are closed.