22 Zář
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktivity s využitím koně nás baví

Aktivity s využitím koně nás baví

Naše škola navázala v letošním školním roce novou spolupráci s Tauferovou SOŠ veterinární Kroměříž, se zaměřením na aktivity s využitím koně. Již při první návštěvě, v úterý 12. září, jsme v doprovodu paní J. Marciánové a studentek veterinárního oboru zavítali do stájí a prohlédli si domácí zvířata. Žáci si pohladili ovce, pestrobarevné kozy a samozřejmě se pořádně seznámili s koníky. Abychom se lépe vyznali v areálu Tauferovy SOŠ veterinární Kroměříž, prošli jsme si společně naučnou stezku. Nyní už víme, co nás všechno čeká i při dalších návštěvách. Opět se potvrdila známá pravda, že v příjemném prostředí, s příjemnými lidmi a mezi zvířaty, čas ubíhá rychle i zábavně.
A my tímto předáváme štafetu našim kamarádům z další třídy a věříme, že budou z návštěvy za zvířátky spokojeni stejně jako my!

Comments are closed.