17 Zář
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kouzel není nikdy dost

Kouzel není nikdy dost

Po roce nás opět navštívila klaunice Pepina a pan kouzelník. Pepina nás přivítala milým úsměvem a hned se dala do kouzlení. Pomocí hůlky a kouzelných formulek předváděla jeden povedený kousek za druhým. S velkým zájmem jsme vše bedlivě sledovali. Odvážnější z nás si dokonce zakouzlili, z povedených kouzel jsme měli velkou radost. Pan kouzelník předvedl složitější triky i své umění v žonglování. Obratně přehazoval míče, kužely a dokonce i šavle! Umění kouzelnice Pepiny a pana kouzelníka jsme odměnili bouřlivým potleskem.

Jako mávnutím kouzelné hůlky skončily prázdniny a my si opět postupně zvykáme na školní lavice. Tak ať se nám ten letošní školní rok všem vydaří!

Comments are closed.