26 Říj
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fešák Ovocňák vystavuje aneb Ovoce a zelenina všech barev

Fešák Ovocňák vystavuje aneb Ovoce a zelenina všech barev

V týdnu, od 16. do 20. října, převzal záštitu nad soutěžní výstavou ovoce a zeleniny ze zahrádek nejen našich žáků, ale i pedagogů školy, Fešák Ovocňák. Všichni žáci, zaměstnanci a také návštěvníci školy mohli písemně hlasovat podle daných kritérií – barvy, originality, velikosti. Mezi množstvím exponátů si nejvíce hlasů získala zelená dýně, kterou přinesl žák Lukáš S. Oceněny byly i další plody podzimu: jablko Terezky R., paprika třídy X, dýně od Filipa T. či malá jablíčka ze třídy I. Děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili. Ovoce z výstavy bylo zužitkováno k výrobě vynikajícího čaje, na kterém si děti a žáci pochutnali.
Akce je součástí projektu „Ovoce a zelenina do škol“

Comments are closed.