15 Říj
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Podzimní Sběráček informuje…

Podzimní Sběráček informuje…

Ve středu 27. září proběhl celoškolní sběr starého papíru. Ve spolupráci s firmou na zpracování druhotných surovin NAJA servis, se sídlem ve Vyškově, jsme sbírali tříděný a netříděný papír. Aktivita dětí, žáků, zákonných zástupců, učitelů a dalších zaměstnanců školy se každým školním rokem stupňuje. Tentokrát jsme nasbírali opravdu velkou hromadu starého papíru! Spolku Korálky Kroměříž, z. s. byla předána rekordní částka 13 433 Kč! Část finančního obnosu bude zaslána k zaplacení ročního příspěvku na adopci kamarádky Supryi Nepal z Nepálu, kterou podporujeme v projektu „ Adopce na dálku“ již od roku 2011. Část se využije na zakoupení kompenzačních a didaktických pomůcek. Děkujeme Vám všem, kteří jste přispěli a podpořili tímto náš oblíbený projekt Sběráček. Sběrová soutěž mezi třídami a jednotlivci byla vyhodnocena v pátek 6. října. „Sběráček“ ve třídách zhodnotil aktivitu třídy i jednotlivců, poděkoval slovem, diplomy, drobnou cenou. Jarní sběr je zatím v nedohlednu, ale naši sběrači ví, že je třeba začít co nejdříve!

Comments are closed.