4 Říj
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prevence v silničním provozu

Prevence v silničním provozu

Úterní dopolední vyučování, 26. září, se odehrávalo v areálu Dopravního hřiště Kroměříž. V rámci prevence bezpečnosti silničního provozu si žáci procvičili rozlišování dopravního značení a správné chování na chodníku            i na vozovce. Provázeli nás policisté Městské policie Kroměříž, kteří byli pro žáky silnou motivací. Žáci si zopakovali zásady první pomoci včetně praktických ukázek. Všichni si mohli vyzkoušet ošetření „zraněného“ kamaráda. Zábavné bylo rovněž řešení simulovaných dopravních situací na interaktivní tabuli. Děkujeme pracovníkům Dopravního hřiště Kroměříž za jejich čas a nasazení při zajištění zajímavého programu pro naše žáky.

 

Comments are closed.