11 Lis
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na vlnách Českého rozhlasu

Na vlnách Českého rozhlasu

Jaké to je slyšet svůj hlas v rádiu? Co obnáší práce rozhlasového reportéra? Jak se tvoří vysílání do éteru? Nyní již na tyto otázky známe částečnou odpověď. Ve škole jsme přivítali reportérku Českého rozhlasu Brno, aby s žáky natočila hudební vsuvku do ranního vysílání „Dobré ráno, Moravo!“. S doprovodem kytary sbor dětí a pedagogů zazpíval několik známých písniček. Napjatě jsme očekávali den, kdy naše hlasy uslyšíme z rádia. Mohli jste si nás naladit od pondělí 30. října, do středy 1. listopadu vždy v 8.50 hodin. Představili jsme se s písněmi Pramen zdraví z Posázaví, Okoř, a Kdyby byl Bavorov. Byla to pro nás velmi zajímavá zkušenost!

Mgr. Julie Zrnová
Mgr. Zuzana Vaculovičová

Comments are closed.